Komunisti nemají právo být v televizi!!!

1 min čtení

Tak jsme se od již léta směšné instituce – Rady pro rozhlasové a televizní vysílání – dozvěděli, že Česká televize a Prima nezvou do diskuzních pořadů komunisty. Zvláštní. Já se zase v neděli rozčiloval nad tím, co tam ten Filip dělá, protože je tam v poslední době nějaký komunista pořád. Teď myslím ty z KSČ(M).

„Kapitalisté nám sami prodají provaz, na kterém je oběsíme.“ Toto řekl kdysi Lenin, a když se člověk podívá na česká média a zvláště soudruhem Janečkem ovládanou Českou televizi, tak se nemůže ubránit dojmu, že hlupáci, o kterých se Lenin zmiňuje, jsou na těch správných místech. Ovšem správných jen pro ty, kteří o sobě prohlašují, tak jako soudruh Grebeníček, že oni mají čas.

Pojďme se ale podívat na to, jak by měla česká média vést rozhovory právě s komunisty, když už mají tendenci ignorovat fakt, že podle českých zákonů je KSČ(M) zločineckou organizací, kterou by propagovat neměli vůbec.

Tady můžete vidět rozhovor vynikajícího amerického moderátora Glenna Becka s předsedou amerických komunistů. Věřím, že těm bystřejším neunikne taková hezká shoda, která všechny komunisty a lidi jejich zhoubným myšlením zasažené charakterizuje.

Zdroj: http://navrat.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=188357

Autor: Mirek Návrat

Blogger a vystudovaný politolog. Píšu o politice, společnosti, budoucnosti a osobním rozvoji. Můj Twitter: @mireknavrat.