Návštěva senátora

1 min čtení
Dnes jsem navštívil pana senátora Františka Kopeckého za Frýdek-Místek západ.
Nedávno jsem mu psal dlouhý e-mail se spoustou otázek, a tak si mě pozval do jeho kanceláře. Tam mě přivítala jeho sympatická žena, jako asistentka. Zjistil jsem, že je pan senátor úplně obyčejný, úpřímný, férový a inteligentní člověk a politik na svém místě. Překvapilo mě však, jací lidé mohou být za ODS. Sám je podnikatel, a tak je pochopitelné, že je pro ODS a je asi jeden z mála, kteří jsou v této straně, aby plnili její teze a není tam pro svůj prospěch. Kdyby byli všichni politici takoví.
S některými jeho názory nesouhlasím a on zase s mými. Ale je to úplně jiná tvář ODS a ne jako pan Říman, kterému jsem psal už několik e-mailů a ani na jeden se neráčil odpovědět či reagovat. Také jsme se bavili hodně o sportu. Myslí, že Třinec nemá velkou šanci postavit novou arénu, jak by si každý fanda přál. Také jsem jej žádal, aby se nějak zasadil o to, aby ve F-M byl fotbal a hokej na lepší úrovni. On říkal, že by si ti všichni přáli, ale nejsou peníze. Shodli jsme se však na tom, že by se mělo, jako se sponzorem, jednat se společností Hyundai.

Autor: Mirek Návrat

Blogger a vystudovaný politolog. Píšu o politice, společnosti, budoucnosti a osobním rozvoji. Můj Twitter: @mireknavrat.