Trojský kůň

2 min čtení

Mám vážnou obavu. Bude to test pro obyvatele evropského kontinentu. Nová okupační taktika Ruska.
Dle selského rozumu, logiky a znalostí, co o všeobecném dění a politice doposud mám mi založení hnutí Libertas.eu dalo jasnou zprávu a chce-li někdo po mě důkazy o mých tvrzení, ať se podívá na film Karamazovi.
Šíření antievropských nálad u nás, a nejen to, se Klausovi daří už dlouho. Není třeba připomínat, že rozvrácení nějakého státu zevnitř a následně (nehledě na stěhování tam svých občanů, firem a mafie) v delším časovém období působit chaos a poslat tamní občany proti sobě je ruskou (sovětskou) vojenskou taktikou.
Proč Klaus nechce LS je celkem jasné. V ČR by konečně začalo platit právo jako v demokratických a vyspělých zemích a darebáci jeho typu by měli vážné problémy.
Libertas dokázalo v referendu ohledně Lisabonské smlouvy zmanipulovat většinu volících Irů, aby řekli NE.
Do voleb do Evropského parlamentu Libertas.eu zakládá své strany ve všech zemích EU. Svou kampaň postaví (podobně jako ČSSD a KSČM o vládě) jako referendum o Lisabonské smlouvě. Proč by s tím neuspěli? Budou šířit antievropské nálady, perfektně vypíchnou negativa EU a budou z nich dělat bubliny, stejně jako ČSSD vnutila lidem, že za všechny jejich problémy může 30 korun u doktora a ODS, tak oni to samé udělají o EU. Když s tímto půjdou do voleb, kolik asi budou mít procent? Možná i přes 50.
Ona to ale není žádná sranda. Když si uvědomíme, že „neznámý“ pan Ganley je trojským koněm Ruska a je jím i sponzorován, tak by se měli asi ti normální vzpamatovat a začít křičet ještě hlasitěji. Ovšem bude to těžké a téměř nemožné. Protože ve vyspělé Evropě nyní vládne konzum a primitivní chování, myšlení a jednání, tak pochybuju, že to dokážou ti normální jen tak uchránit. Je třeba udělat vše.
Zájem médií je neuvěřitelný.
Zřejmě je Klaus výborný spojenec, protože komu jinému se daří 11 měsíců mediálně cenzurovat trestní oznámení na svou osobu a své lidi? Kdo jiný může manipulovat s médii, jak se mu zachce? Tolik prostoru jiní nedostávají, třeba i to TO. Srovnávání Ganleyho s Obamou ve veřejnoprávní televizi vůbec nevyznívá jako propaganda. Nepodložené kecy o sponzoringu CIA a naopak potvrzená fakta o sponzoringu z Ruska…
Ale je třeba dávat si pozor a rozlišovat. Není to Rusko, ale je to Moderní zlo. Je jedno, zda je infiltrováno v CIA, KGB či islámistech. Pokus o oslabení Evropy je viditelný až moc a je to na nás.

Autor: Mirek Návrat

Blogger a vystudovaný politolog. Píšu o politice, společnosti, budoucnosti a osobním rozvoji. Můj Twitter: @mireknavrat.