Dokonalé vítězství

2 min čtení

Události posledních několika dní ve mě probudily podezření, jak to vlastně je, bylo a bude s tou naší zemí.

Existuje mnoho svědectví a možná i materiálů, které dokazují, že sametová revoluce byl podvod řízený StB – nyní možná BIS. Komunisté  měli vše domluveno a když viděli, že jim český národ již přestává věřit, zřídili si Chartu77 a následně udělali „převrat“ v režii StB a dalších. Vytvořily se dvě silné strany a třetí oficiálně komunistická.

ODS měla jako pravicová strana vyhrát a rozkrást vše, co komunisti nestihli, samozřejmě do kapes komunistů… Poté měla přijít levicová strana, ale ne ještě oficiálně komunistická. ČSSD rozdávala lidem peníze, které si vypůjčila ze všech možných i nemožných zdrojů a zemi přivedla na bod krachu. Nyní opět přichází role ODS, která má zemi zbavit dluhů napáchaných ČSSD a protože nesmí existovat jiná pravicová strana, lidé jí budou volit, koho taky jiného…

ODS nyní dělá vše proto, aby peníze vytahala již opět z kapes samotných občanů, když v pokladně již nic nezbývá a není, co nakrást. Vše nasvědčuje tomu, že ODS není žádnou pravicí a ani demokratickou stranou a jen si na ni před volbami hraje. Ve všech stranách je hrstka slušných jedinců, kteří ale nemají šanci nic udělat, protože by byli jinak okamžitě zlikvidováni a o tom svědčí kauza Čunek, volba prezidenta, jmenování Kavalírové do ÚSTR a následné neposkytnutí 5 % informací od BIS – novodobé StB a také aktuální nepodpora zákona o zpřísnění trestu za propagaci symbolů, porušujících lidská práva a to senátory, kteří jsou velice antikomunističtí.

Nyní přichází doba voleb, kde vyhraje levice v čele s Paroubkem nebo oficiálními komunisty, kteří se dnes dohodli na socialismu budoucnosti, který bude tak potřeba pro českou společnost a která ho také vřele přijme, jako by se vůbec nikdy nic v minulosti nestalo. Však on Paroubek už vyjednával podporu ruské strany a jejich vojsk a možná také podpoří i Sýrie. Filip má zase podporu v Bělorusku a Klaus, který ovládá vše – zase v médiích.

Hlavně, že nám opět ti samí, co nám již několikrát lhali, slíbí, že se již polepšili a myslí to s námi upřímně ale opravdu upřímně.

Ještě, že jsem se dnes přesvědčil, jak to vypadá v USA a myslím si, že pokud bude většina českého národa tak blbá a ta menšina tak ustrašená, nebude mi v odjezdu z mé strany nic bránit.

Autor: Mirek Návrat

Blogger a vystudovaný politolog. Píšu o politice, společnosti, budoucnosti a osobním rozvoji. Můj Twitter: @mireknavrat.